Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Plateau-Mont Valérien, Rueil-Malmaison • 850 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  141,13 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Plateau-Mont Valérien, Rueil-Malmaison
850 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  141,13 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Plateau-Mont Valérien
Luxe huizen en villa te koop in Plateau-Mont Valérien Luxe huizen en villa te koop in Plateau-Mont Valérien
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  141,13 m²
850 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Jardin
  • Parking
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis141,13 m², gebouwd in 1930, met een perceel oppervlakte van 146 m² heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit huis is voorzien van een woonkamer 35 m², een Open en ingericht keuken, een terras, een kelder en een parkeerplaats. Verwarming : "collective gaz". andere : parketvloer. Honoraria : 3.53.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 154

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 5 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1930

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Parket
    • Woonkamer 35 m²
    • 1 Toilet
    • Verwarming "collective gaz"
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • 2 Aantal badkamers

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

850 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,53% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 821 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Agence Immédiat

    13 Place de l'Eglise

    92500 Rueil-Malmaison

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com