U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis150 m², gebouwd in 1930, met een perceel oppervlakte van 217 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 55 m², een Open en ingericht keuken, een garage en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual gaz radiator". Honoraria : 3.000011.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 83
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
950 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,000011% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 922 330 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd