Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • La Gare, Clamart • 975 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • La Gare, Clamart
975 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in La Gare
Luxe huizen en villa te koop in La Gare Luxe huizen en villa te koop in La Gare
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
975 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis140 m², gebouwd in 1910, met een perceel oppervlakte van 120 m² bevat 4 kamers waarvan 4 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 39,57 m², van een Open keuken en van een kelder. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 2.094.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 86881501

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 4 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1910

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Toilet
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem
    • Woonkamer 39,57 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers 20,03 m²
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

975 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,094% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 955 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    6 Rue de la Renaissance

    75008 Parijs 8e

    Het kantoor Renaissance Real Estate Paris beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com