U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het zuid gelegen dit huis180 m², gebouwd in 1983, met een perceel oppervlakte van 668 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een Geen keuken, van een zwembad, van een terras, van een garage, van een kelder en van 3 parkeerplaatsen. andere : openhaard. Honoraria : 4.35.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 300V4817M
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
940 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,35% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 900 802 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
2 AVENUE JEAN JAURES IMMEUBLE LA FREGATE
83120 Sainte-Maxime
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd