U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis (Villa) 280 m², met een perceel oppervlakte van 1100 m² heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis (Villa) is voorzien van een woonkamer 64,6 m², een Geen keuken en een zwembad. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.379.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 280 MS
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 998 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,379% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 900 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
26/28 avenue Avenue du Général de Gaulle
83320 Carqueiranne
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd