U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis (Villa) 160 m², gebouwd in 1968, met een perceel oppervlakte van 698 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer 27 m² en van een Geen keuken. Verwarming : Electrisch. Honoraria : 3.67.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 85-LA GALERIE L'ART
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
E
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
565 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,67% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 545 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
353 Avenue Bellevue
83150 Bandol
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd