Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Sud, Cavalaire-sur-Mer • 1 750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Sud, Cavalaire-sur-Mer
1 750 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Sud
Luxe huizen en villa te koop in Sud Luxe huizen en villa te koop in Sud
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
1 750 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis150 m², gebouwd in 2019, met een perceel oppervlakte van 500 m² bevat 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 5 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer, van een Open keuken, van een balkon, van een terras en van 2 parkeerplaatsen. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. Honoraria : 4.999979.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : CP2-160

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • 1-Laagse gebouwen
    • Rustig
    • 6 Ruimtes
    • Bouwjaar 2019

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers
    • Woonkamer
    • 5 Toilet
    • Verwarming omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 3 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 750 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,999979% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 666 667 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    4 rue Felix Pijeaud

    83110 Sanary-sur-Mer

    Het kantoor CONFIDENTIAL PROPERTIES beschikt over 19 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com