Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Président Roosevelt, Saint-Germain-en-Laye • 920 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  146 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Président Roosevelt, Saint-Germain-en-Laye
920 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  146 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Président Roosevelt
Luxe huizen en villa te koop in Président Roosevelt Luxe huizen en villa te koop in Président Roosevelt
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  146 m²
920 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • 2 Terras
  • Jardin
  • 7 Parkeerplaatsen

Op het noord-west gelegen dit huis146 m², gebouwd in 1990, met een perceel oppervlakte van 675 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer 31,69 m², van een Aparte en ingericht keuken, van een terras, van 2 garages en van 4 parkeerplaatsen. Honoraria : 5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1466.1

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, west
    • Bouwjaar 1990
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 31,69 m²
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Apart toilet
    • 5 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen
    • 2 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

920 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 876 190 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    29 rue Andre Bonnenfant

    78100 Saint-Germain-en-Laye

    (188 Mening)
    Het kantoor AGENCE CABINET BONNENFANT beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com