Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Brimont, Chatou • 1 290 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  156 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Brimont, Chatou
1 290 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  156 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Brimont
Luxe huizen en villa te koop in Brimont Luxe huizen en villa te koop in Brimont
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  156 m²
1 290 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • 2 Parkeerplaatsen
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis156 m², gebouwd in 1952, met een perceel oppervlakte van 526 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 50 m², van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een terras, van een kelder en van een parkeerplaats. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : "gaz radiator". andere : parketvloer, openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.2.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1290000

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • Bouwjaar 1952
    • Geen overburen
    • 7 Ruimtes
    • Rustig
    • Gerenoveerd

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming "gaz radiator"
    • Woonkamer 50 m²
    • 5 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer
    • 2 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 290 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,2% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 250 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    AGENCE IMMOBILIÈRE DE L'OUEST

    3Bis RUE DU MARECHAL FOCH

    78110 Le Vésinet

    Het kantoor AGENCE IMMOBILIÈRE DE L'OUEST beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    AGENCE IMMOBILIÈRE DE L'OUEST, met een kapitaal van 7.500 €

    Beroepslicentie nr. 321

    Zetel: 3 bis rue du Maréchal FOCH 78110 LE VESINET

    Financiële garantie serenis assurance voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: versailles 310580048

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com