U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en noord gelegen dit huis (Villa) 780 m², met een perceel oppervlakte van 133333 m² bestaat uit 16 kamers waarvan 10 slaapkamers, 5 badkamers en 6 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Geen keuken, van een zwembad, van 2 garages en van een kelder. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86388344
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
5 600 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 5 333 333 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd