Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • De Groote-Chapeau Rouge, Téteghem • 524 900 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • De Groote-Chapeau Rouge, Téteghem
524 900 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in De Groote-Chapeau Rouge
Luxe huizen en villa te koop in De Groote-Chapeau Rouge Luxe huizen en villa te koop in De Groote-Chapeau Rouge
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  180 m²
524 900 €

Sluit

Dit huis180 m², gebouwd in 1998, met een perceel oppervlakte van 672 m² bevat 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit huis heeft van een Geen keuken. Honoraria : 4.98.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1426

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1998
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • 4 Slaapkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

524 900 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,98% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 500 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    38 Rue Clemenceau

    59140 Dunkerque

    Het kantoor A.I.D Agence immobilière Dunkerquoise beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com