Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Grand boulevard, La Madeleine • 1 590 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  350 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Grand boulevard, La Madeleine
1 590 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  350 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Grand boulevard
Luxe huizen en villa te koop in Grand boulevard Luxe huizen en villa te koop in Grand boulevard
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  350 m²
1 590 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Kelder

Dit huis350 m², met een perceel oppervlakte van 300 m² bevat 9 kamers waarvan 8 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis heeft van een eetkamer, van een Aparte keuken, van een terras, van een kelder en van 2 parkeerplaatsen. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.99998.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : KP1-12986

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging stad
    • 4 Verdiepingen tellende gebouwen
    • 9 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • Niet gemeubeld
    • Verwarming omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem
    • Eetkamer
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 8 Slaapkamers
    • Parket

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 590 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,99998% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 514 286 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    59000 Rijsel

    Het kantoor KRETZ beschikt over 13 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com