Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Agglomeration, Carnac • 1 195 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  293 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Agglomeration, Carnac
1 195 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  293 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Agglomeration
Luxe huizen en villa te koop in Agglomeration Luxe huizen en villa te koop in Agglomeration
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  293 m²
1 195 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Parking
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis293 m², met een perceel oppervlakte van 1000 m² bevat 9 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit huis heeft van een Geen keuken, van een zwembad, van een terras en van een parkeerplaats. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 4.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VVUB-KXC-54V

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • Rustig
    • 9 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • 4 Toilet
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 195 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 149 039 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    87 AVENUE DES DRUIDES

    56340 Carnac

    (207 Mening)
    Het kantoor AFM Carnac Immobilier beschikt over 33 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    AFM Carnac Immobilier, met een kapitaal van 1.000 €

    Beroepslicentie nr. CPI 5602 2018 000 028 558 afgeleverd door CCI de Morbihan

    Financiële garantie LLOYD'S voor een bedrag van 370.000 €

    RCS: Lorient 804426609

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com