Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Centre, Angers • 808 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Centre, Angers
808 000 €
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Centre
Luxe huizen en villa te koop in Centre Luxe huizen en villa te koop in Centre
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 10  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  221 m²
808 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Jardin
  • Parking
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, dit huis221 m², gebouwd in 1875, met een perceel oppervlakte van 200 m² heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 60 m², een Open en ingericht keuken, een kelder en een parkeerplaats. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : openhaard. Honoraria : 4.935065.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 4214

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • 10 Ruimtes
    • Bouwjaar 1875
    • 3 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Woonkamer 60 m²
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 6 Slaapkamers
    • Verwarming "individual gaz radiator"

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

808 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,935065% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 770 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    COTE IMMOBILIER

    1 RUE PAUL BERT

    49100 Angers

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com