Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Sainte-Thérèse Beauséjour, Nantes • 644 245 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  144 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Sainte-Thérèse Beauséjour, Nantes
644 245 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  144 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Sainte-Thérèse Beauséjour
Luxe huizen en villa te koop in Sainte-Thérèse Beauséjour Luxe huizen en villa te koop in Sainte-Thérèse Beauséjour
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  144 m²
644 245 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Parking
  • Kelder

Dit huis144 m², met een perceel oppervlakte van 562 m² heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken, een zwembad, een kelder en een parkeerplaats. Verwarming : "individual gaz". Honoraria : 3.99.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 589-3884W

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Op te frissen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Verwarming "individual gaz"

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

F

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

F

Woning met overmatig energieverbuik

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

644 245 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,99% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 619 500 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    95 Route de Vannes

    44800 Saint-Herblain

    Het kantoor Human Immobilier Nantes Longchamps beschikt over 2 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com