U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en west gelegen dit huis, met een perceel oppervlakte van 426 m² heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 27 m², een Geen keuken, een zwembad en een terras. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 4.42.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 1835 VILLA DUNE OCEANE
Energieprestatieadvies (EPA)
E
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
945 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,42% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 905 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
64 BOULEVARD DES CIGALES
40130 Capbreton
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd