U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis270 m², met een perceel oppervlakte van 459 m² heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers, 3 badkamers en 3 WC's. Dit huis is voorzien van een eetkamer, een Ingericht keuken, een terras en een kelder. Verwarming : "individual gaz". Honoraria : 2.533333.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : RK0560-PPNN
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
769 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,533333% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 750 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd