Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Nord, La Grande-Motte • 715 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  110 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Nord, La Grande-Motte
715 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  110 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Nord
Luxe huizen en villa te koop in Nord Luxe huizen en villa te koop in Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  110 m²
715 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Jardin
  • 2 Garages
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis110 m², met een perceel oppervlakte van 306 m² bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras en van een garage. Verwarming : "individual". Honoraria : 2.14.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1635

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • 4 Ruimtes
    • Geen overburen
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 3 Slaapkamers
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

715 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,14% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 700 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    LES PYRAMIDES IMMOBILIER

    277 AVENUE ROBERT FAGES LE MIRAMAR

    34280 La Grande-Motte

    (197 Mening)

    Wettelijke informatie kantoor

    LES PYRAMIDES IMMOBILIER, met een kapitaal van 7.622 €

    Beroepslicentie nr. 2006/34/139 afgeleverd door MONTPELLIER

    Zetel: 277 AVENUE ROBERT FAGES 34280 LA GRANDE MOTTE

    Financiële garantie CGAIM voor een bedrag van 120.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com