Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Centre Ville, Saint-Gély-du-Fesc • 749 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  202 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Centre Ville, Saint-Gély-du-Fesc
749 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  202 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville
Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  202 m²
749 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht dit huis202 m², gebouwd in 1999, met een perceel oppervlakte van 1130 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een Aparte keuken en van een terras. andere : openhaard. Honoraria : 2.743484.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1339

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 1999
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • Open haard
    • 5 Slaapkamers
    • 2 Aantal doucheruimtes
    • 3 Toilet
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

749 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,743484% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 729 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    347 GRAND RUE

    34980 Saint-Gély-du-Fesc

    Het kantoor IMMO ST GELY beschikt over 15 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com