Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Nord, Saint-Clément-de-Rivière • 896 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  174 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Nord, Saint-Clément-de-Rivière
896 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  174 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Nord
Luxe huizen en villa te koop in Nord Luxe huizen en villa te koop in Nord
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  174 m²
896 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis174 m², met een perceel oppervlakte van 1600 m² bevat 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 2 badkamers en 2 WC's. Dit huis heeft van een Geen keuken, van een zwembad en van 4 parkeerplaatsen. Verwarming : Omkeerbaar aircosysteem. Honoraria : 4.19.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 472-1387

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 6 Ruimtes
    • Rustig
    • 1-Laagse gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • 5 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Toilet
    • 2 Aantal badkamers
    • Verwarming omkeerbaar aircosysteem

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

896 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,19% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 860 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 rue du Patus

    34980 Saint-Gély-du-Fesc

    Het kantoor Human Immobilier St Gely du fesc beschikt over 6 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com