Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Aiguillon-Port, La Teste-de-Buch • 1 425 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  175 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Aiguillon-Port, La Teste-de-Buch
1 425 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  175 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Aiguillon-Port
Luxe huizen en villa te koop in Aiguillon-Port Luxe huizen en villa te koop in Aiguillon-Port
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  175 m²
1 425 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht
  • Parking

Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis175 m², gebouwd in 2020, met een perceel oppervlakte van 800 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een zwembad en van een parkeerplaats. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.396.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 85724633

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 6 Ruimtes
    • Bouwjaar 2020
    • 1-Laagse gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld
    • 3 Aantal doucheruimtes
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 3 Toilet
    • Verwarming omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem

Toegang

    • 1 Parking
    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

A

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 425 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,396% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 365 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 boulevard de l'Ocean

    33115 Pyla sur Mer

    Het kantoor BARNES BASSIN D'ARCACHON beschikt over 201 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com