Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Centre Ville, Mérignac • 1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  271 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Centre Ville, Mérignac
1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  271 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville
Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville Luxe huizen en villa te koop in Centre Ville
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  271 m²
1 190 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht dit huis271 m², gebouwd in 2000 bevat 8 kamers waarvan 6 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis heeft van een woonkamer 75 m², van een Geen keuken en van een zwembad. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.386.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 901106bx

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 2000
    • 8 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 75 m²
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers 10 m²
    • 6 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 190 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,386% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 140 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 cours de Verdun

    33000 Bordeaux

    Het kantoor AGENCE MERCURE BORDEAUX beschikt over 48 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com