U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis220 m², gebouwd in 2005, met een perceel oppervlakte van 750 m² heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken en een terras. Verwarming : "individual electric radiator". andere : openhaard. Honoraria : 3.958.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 86818506
Energieprestatieadvies (EPA)
Niet kenbaar gemaakt
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
Niet kenbaar gemaakt
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 996 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,958% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 920 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
11 boulevard de l'Ocean
33115 Pyla sur Mer
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd