Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Centre Cap Ferret, Lège-Cap-Ferret • 1 990 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  158 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Centre Cap Ferret, Lège-Cap-Ferret
1 990 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  158 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Centre Cap Ferret
Luxe stadswoning te koop in Centre Cap Ferret Luxe stadswoning te koop in Centre Cap Ferret
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  158 m²
1 990 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht
  • Parking

Met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis (Villa) 158 m², gebouwd in 2024, met een perceel oppervlakte van 857 m² bevat 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Dit huis (Villa) heeft van een woonkamer, van een eetkamer, van een Open keuken, van een zwembad en van een parkeerplaats. Zij is compleet gerenoveerd. Verwarming : "individual electric radiator". andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 4.737.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 82587241

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Gerenoveerd
    • Bouwjaar 2024
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Niet gemeubeld
    • 4 Aantal doucheruimtes
    • Eetkamer
    • Open haard
    • 4 Slaapkamers
    • Verwarming "individual electric radiator"

Toegang

    • 1 Parking

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 990 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,737% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 900 000 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 boulevard de l'Ocean

    33115 Pyla sur Mer

    Het kantoor BARNES BASSIN D'ARCACHON beschikt over 202 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com