Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • La Hume, Gujan-Mestras • 1 470 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • La Hume, Gujan-Mestras
1 470 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in La Hume
Luxe huizen en villa te koop in La Hume Luxe huizen en villa te koop in La Hume
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²
1 470 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 3 Terras
  • Balkon
  • Prachtig uitzicht
  • Jardin

Met een prachtig uitzicht en zuid-west gelegen dit huis gemeubileerd 204 m², gebouwd in 1971, met een perceel oppervlakte van 1109 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 41 m², van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van een terras, van een garage, van een kelder en van 4 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". Honoraria : 3.52.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : AR1243

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1971
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Toilet
    • Verwarming "individual"
    • Woonkamer 41 m²
    • Minstens 1 apart toilet
    • 4 Aantal doucheruimtes
    • 5 Slaapkamers
    • Gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 470 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,52% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 420 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    252 BOULEVARD DE LA COTE D ARGENT

    33120 Arcachon

    Het kantoor ARCHIK beschikt over 57 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Zetel: 252 BOULEVARD DE LA COTE D ARGENT 33120 ARCACHON

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com