Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • La Ramee, Tournefeuille • 565 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  167,26 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • La Ramee, Tournefeuille
565 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  167,26 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in La Ramee
Luxe huizen en villa te koop in La Ramee Luxe huizen en villa te koop in La Ramee
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  167,26 m²
565 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 3 Garages

Op het noord-zuid-west gelegen dit huis167,26 m², gebouwd in 1994 bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 38 m², van een eetkamer, van een Aparte en ingericht keuken, van een zwembad en van 2 garages. Verwarming : Vloer verwarming. andere : parketvloer. Honoraria : 5.5.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 72-DONA

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord, zuid, west
    • Bouwjaar 1994
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 38 m²
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Eetkamer
    • 3 Toilet
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming vloer verwarming

Toegang

    • 2 Garageboxen
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

565 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 535 546 €

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    25 B Rue Miramar

    31200 Toulouse

    Het kantoor Maison Dona beschikt over 3 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com