Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • L'Yeuse, Royan • 700 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • L'Yeuse, Royan
700 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in L'Yeuse
Luxe huizen en villa te koop in L'Yeuse Luxe huizen en villa te koop in L'Yeuse
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  204 m²
700 000 €

Sluit

Dit huis204 m², gebouwd in 1950, met een perceel oppervlakte van 466 m² bevat 5 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer en van een Geen keuken. Verwarming : Gas. andere : openhaard. Honoraria : 4.17.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1272-CABINETBRIAND

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1950
    • 5 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • 2 Toilet
    • Open haard
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • Verwarming gas
    • 4 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

700 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,17% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 672 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    62 BOULEVARD ARISTIDE BRIAND

    17200 Royan

    Het kantoor CABINET BRIAND TERRES ET OCEANS beschikt over 10 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. CPI17012018000025173 afgeleverd door Rochefort sur mer

    RCS: Marennes 484006275

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com