U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis (Villa) 191 m², met een perceel oppervlakte van 728 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer, van een Geen keuken, van een zwembad en van een kelder. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. andere : kabeltelevisie. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : V0113MAR
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 990 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 895 240 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
565 Avenue du Prado
13008 Marseille 8ème
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd