U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis729 m², met een perceel oppervlakte van 8000 m² bestaat uit 11 kamers waarvan 7 slaapkamers en 5 badkamers. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Aparte keuken, van een zwembad, van een terras, van een kelder en van een parkeerplaats. Verwarming : "individual". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.172099.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VP5-735AH
Energieprestatieadvies (EPA)
B
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
3 995 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,172099% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 3 835 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
34B RUE CARDINALE
13100 Aix-en-Provence
Wettelijke informatie kantoor
AIX EN PROVENCE SOTHEBY S INTERNATIONAL REALTY, met een kapitaal van 500 €
Beroepslicentie nr. CPI 1310 2018 0000 0 afgeleverd door Marseille
Zetel: 34 BIS RUE CARDINALE 13100 AIX EN PROVENCE
RCS: AIX EN PROVENCE 533416525
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd