U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis (Villa) 326 m², gebouwd in 2003, met een perceel oppervlakte van 9790 m² heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers, 2 badkamers en 4 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een eetkamer, een Kitchenette, een zwembad, een terras, een garage en een kelder. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 4.76.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 451824VUB
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
550 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,76% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 525 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Wettelijke informatie kantoor
Zetel: 44 allée des Cinq Continents 44120 VERTOU
RCS: Nantes 487624777
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd