U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis175 m², gebouwd in 1960, met een perceel oppervlakte van 2261 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 4 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 56 m², van een Open en ingericht keuken, van een zwembad, van 2 garages, van een kelder en van 3 parkeerplaatsen. Verwarming : Omkeerbaar individueel regelbaar aircosysteem. Honoraria : 5.263158.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : JBV188
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 895 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,263158% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 800 250 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
571 avenue de Cannes
06210 Mandelieu-la-Napoule
Wettelijke informatie kantoor
AGENCE DE LA POSTE, met een kapitaal van 15.550 €
Beroepslicentie nr. 364 afgeleverd door ALPES-MARITIMES
Zetel: 571, Avenue de Cannes 06210 MANDELIEU
Financiële garantie FNAIM voor een bedrag van 300.000 €
RCS: CANNES 309346104
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd