U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, op het zuid gelegen dit huis147 m², gebouwd in 2020, met een perceel oppervlakte van 474 m² bevat 5 kamers waarvan 4 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis heeft van een woonkamer 47 m², van een Open en ingericht keuken, van een zwembad en van een garage. Verwarming : "individual". Honoraria : 4.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : LOUTRE
Energieprestatieadvies (EPA)
A
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
728 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 700 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
12 Avenue Georges Pompidou
85100 Les Sables-d'Olonne
Wettelijke informatie kantoor
HAUTE MER IMMOBILIER, met een kapitaal van 10.000 €
Beroepslicentie nr. CPI85012023000000013 afgeleverd door CCI de la VENDEE
Financiële garantie Galian voor een bedrag van 120.000 €
RCS: les sables d'Olonne 951044932
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd