U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis136 m², gebouwd in 1970, met een perceel oppervlakte van 1704 m² heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis is voorzien van een woonkamer 32,56 m², een Aparte en ingericht keuken, een terras en 4 parkeerplaatsen. andere : openhaard. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : VMA150002766
Energieprestatieadvies (EPA)
F
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
C
Woning met overmatig energieverbuik
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
2 250 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 142 857 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
Les Résidences du Port rue du Port
83240 Cavalaire-sur-Mer
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd