Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Villennes-sur-Seine • 799 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Villennes-sur-Seine
799 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Villennes-sur-Seine
Luxe huizen en villa te koop in Villennes-sur-Seine Luxe huizen en villa te koop in Villennes-sur-Seine
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  152 m²
799 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • Jardin
  • 3 Parkeerplaatsen
  • Kelder

Dit huis152 m², gebouwd in 1985, met een perceel oppervlakte van 1078 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is uitgerust van van een Aparte en ingericht keuken, van een terras, van een garage, van een kelder en van een parkeerplaats. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 3.096774.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 14227

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Bouwjaar 1985
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • 5 Slaapkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch

Toegang

    • 1 Parking
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

799 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,096774% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 775 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    5 rue de la Republique

    78100 Saint-Germain-en-Laye

    Het kantoor HELIX IMMOBILIER beschikt over 31 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HELIX IMMOBILIER, met een kapitaal van 7.500 €

    Beroepslicentie nr. 2030 afgeleverd door Versailles

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com