Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Rambouillet • 16 000 000 €
  • 50  Ruimtes
  •  •  47  Slaapkamers 
  • •  3300 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Rambouillet
16 000 000 €
  • 50  Ruimtes
  •  •  47  Slaapkamers 
  • •  3300 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 50  Ruimtes
  •  •  47  Slaapkamers 
  • •  3300 m²
16 000 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis3300 m², gebouwd in 1780, met een perceel oppervlakte van 40000 m² heeft 50 kamers waarvan 47 slaapkamers. Dit huis is voorzien van een Geen keuken. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 4.575163.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1004

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 1780
    • 50 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 47 Slaapkamers
    • Open haard
    • Verwarming "individual"

Toegang

    • Alarm

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

16 000 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,575163% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 15 300 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    7 rue du Vieil Abreuvoir

    78100 Saint-Germain-en-Laye

    Het kantoor PATRIMOINE OUEST PARISIEN beschikt over 54 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    PATRIMOINE OUEST PARISIEN, met een kapitaal van 1.000 €

    Beroepslicentie nr. 0000044882 afgeleverd door CCI PARIS ILE DE FRANCE

    Zetel: 7 RUE DU VIEIL ABREUVOIR 78100 SAINT GERMAIN EN LAYE

    RCS: SAINT GERMAIN EN LAYE 817507692

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com