Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Montfort-l'Amaury • 1 595 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  355 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Montfort-l'Amaury
1 595 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  355 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury
Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury Luxe huizen en villa te koop in Montfort-l'Amaury
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  355 m²
1 595 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Jardin
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis355 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 944 m² bestaat uit 11 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 6 WC's. Dit huis is uitgerust van van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een zwembad en van een terras. Verwarming : "individual gaz radiator". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.976532.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 2814

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • 11 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1900

Ontwikkeling van het pand

    • Eetkamer
    • 6 Toilet
    • Verwarming "individual gaz radiator"
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 5 Aantal doucheruimtes
    • 5 Slaapkamers
    • Parket
    • 1 Aantal badkamers

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 595 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,976532% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 534 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    11 PLACE LIBERATION

    78490 Montfort-l'Amaury

    Het kantoor Montfort L'Amaury Immobilier beschikt over 20 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Montfort L'Amaury Immobilier, met een kapitaal van 14.972 €

    Zetel: 11 Place DE LA LIBERATION 78490 Montfort l' Amaury

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com