Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Les Mesnuls • 3 000 000 €
  • 13  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  415 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Les Mesnuls
3 000 000 €
  • 13  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  415 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Les Mesnuls
Luxe huizen en villa te koop in Les Mesnuls Luxe huizen en villa te koop in Les Mesnuls
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 13  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  415 m²
3 000 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Terras
  • Rustig

In een rustige buurt, dit huis415 m², gebouwd in 1750, met een perceel oppervlakte van 44000 m² bevat 13 kamers waarvan 8 slaapkamers en 1 badkamer. Dit huis heeft van een eetkamer, van een Ingericht keuken, van een zwembad en van een terras. Verwarming : "individual radiator". andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 4.999995.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 266500

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Rustig
    • Bouwjaar 1750
    • 13 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Eetkamer
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers
    • Inkomhal
    • Parket
    • 8 Slaapkamers
    • Verwarming "individual radiator"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

3 000 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,999995% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 857 143 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    Pl de la Liberation 1 route de Houdan

    78610 Saint-Léger-en-Yvelines

    (127 Mening)
    Het kantoor Agence de la Poule Faisane & Le Vieil Orme beschikt over 21 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Agence de la Poule Faisane & Le Vieil Orme, met een kapitaal van 18.294 €

    Beroepslicentie nr. CPI78012016000008448

    Zetel: 01, route de Houdan 78610 Saint Léger en Yvelines

    Financiële garantie QBE voor een bedrag van 110.000 €

    RCS: Versailles 412798613

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com