Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • La Trinité • 499 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • La Trinité
499 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in La Trinité
Luxe huizen en villa te koop in La Trinité Luxe huizen en villa te koop in La Trinité
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  217 m²
499 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis217 m², gebouwd in 1930, met een perceel oppervlakte van 471 m² bestaat uit 8 kamers waarvan 4 slaapkamers, 3 badkamers en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer, van een eetkamer, van een Open en ingericht keuken, van een kelder en van 2 parkeerplaatsen. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. andere : openhaard. Honoraria : 5.05.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 1066

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • 8 Ruimtes
    • Rustig
    • Bouwjaar 1930

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 4 Slaapkamers
    • Open haard
    • Woonkamer
    • 3 Toilet
    • Verwarming tersoonlijk electrisch
    • Eetkamer
    • Minstens 1 apart toilet
    • 3 Aantal badkamers

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

B

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

499 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,05% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 475 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    95 boulevard du lac - grand port

    73100 Aix-les-Bains

    Het kantoor RD IMMO beschikt over 66 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. 73012020000044495 afgeleverd door SAVOIE

    RCS: Chambéry 850292731

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com