Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bidart • 2 780 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bidart
2 780 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bidart
Luxe huizen en villa te koop in Bidart Luxe huizen en villa te koop in Bidart
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  270 m²
2 780 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht
  • Jardin
  • 2 Garages

Met een prachtig uitzicht en zuid-oost gelegen dit huis270 m², gebouwd in 1800, met een perceel oppervlakte van 1400 m² bestaat uit 11 kamers waarvan 6 slaapkamers, 6 badkamers en 4 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 40 m², van een eetkamer 20 m², van een Geen keuken en van een garage. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 3.731.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : V1398

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost, zuid
    • Op te frissen
    • Bouwjaar 1800
    • 11 Ruimtes
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 40 m²
    • 4 Toilet
    • 6 Aantal badkamers
    • Eetkamer 20 m²
    • Niet gemeubeld
    • 6 Slaapkamers
    • Open haard

Toegang

    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

2 780 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,731% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 2 680 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    31 boulevard Thiers

    64500 Saint-Jean-de-Luz

    (147 Mening)
    Het kantoor COTE OUEST IMMOBILIER beschikt over 78 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    COTE OUEST IMMOBILIER, met een kapitaal van 5.000 €

    Beroepslicentie nr. 2011-1480T afgeleverd door Pyrénées Atlantique

    Zetel: 31 boulevard Thiers 64500 SAINT JEAN DE LUZ

    RCS: Pyrénées Atlantique 533101564

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com