U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis (Villa) 270 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 5500 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 3 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een woonkamer 65 m², van een Geen keuken, van een balkon, van een zwembad, van een terras, van een kelder en van 5 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". Honoraria : 2.96.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 4446133PPBD
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
D
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 390 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,96% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 350 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd