Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Hem • 850 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  212,13 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Hem
850 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  212,13 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Hem
Luxe huizen en villa te koop in Hem Luxe huizen en villa te koop in Hem
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  212,13 m²
850 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Terras
  • 11 Parkeerplaatsen
  • Rustig

In een rustige buurt, op het zuid-west gelegen dit huis212,13 m², gebouwd in 1972, met een perceel oppervlakte van 1700 m² bevat 7 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis heeft van een Ingericht keuken, van een terras, van 4 garages en van 6 parkeerplaatsen. Honoraria : 2.41.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : VM36602-GF

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid, west
    • Bouwjaar 1972
    • Geen overburen
    • 7 Ruimtes
    • Rustig

Ontwikkeling van het pand

    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • 5 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • 6 parkeerplaatsen
    • 1 Garage
    • Alarm
    • 4 Garageboxen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

850 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 2,41% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 830 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    59700 Marcq-en-Barœul

    Het kantoor AGENCE DES PARCS beschikt over 2 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com