Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Bousbecque • 640 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Bousbecque
640 000 €
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Bousbecque
Luxe huizen en villa te koop in Bousbecque Luxe huizen en villa te koop in Bousbecque
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 11  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  330 m²
640 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • 12 Parkeerplaatsen
  • Kelder

Op het noord gelegen dit huis330 m², gebouwd in 1947, met een perceel oppervlakte van 1872 m² heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een woonkamer 50 m², een Ingericht keuken, een garage, een kelder en 10 parkeerplaatsen. andere : parketvloer, openhaard. Honoraria : 3.23.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 39081-1UBI

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie noord
    • 11 Ruimtes
    • Bouwjaar 1947
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 8 Slaapkamers
    • Parket
    • Woonkamer 50 m²
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte
    • Inkomhal
    • Open haard
    • 1 Aantal badkamers

Toegang

    • 10 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

640 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,23% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 620 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 Place de la Republique

    59126 Linselles

    (120 Mening)
    Het kantoor ABRINOR LINSELLES beschikt over 8 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Zetel: 10 place de la République 59126 LINSELLES

    Financiële garantie GALIAN voor een bedrag van 840.000 €

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com