U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
Op het noord-zuid gelegen dit huis (Villa) 205 m², gebouwd in 1990 bestaat uit 8 kamers waarvan 4 slaapkamers en 5 WC's. Dit huis (Villa) is uitgerust van van een Geen keuken, van een balkon, van een terras en van 11 parkeerplaatsen. Honoraria : 5.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : DOM28378
Energieprestatieadvies (EPA)
C
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
A
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
1 310 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 247 619 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
56 RUE DE LONDRES,
75008 Parijs 8e
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd