Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Aspremont • 661 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Aspremont
661 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Aspremont
Luxe huizen en villa te koop in Aspremont Luxe huizen en villa te koop in Aspremont
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  140 m²
661 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • 3 Terras
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig
  • Kelder

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en zuid gelegen dit huis140 m², gebouwd in 1968, met een perceel oppervlakte van 584 m² bestaat uit 4 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 3 WC's. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 40 m², van een Aparte keuken, van een terras en van een kelder. Verwarming : "individual". Honoraria : 3.93.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 151_VMA1880006089

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Ligging zee
    • Bouwjaar 1968
    • Oriëntatie zuid
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen
    • Rustig
    • 4 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Kelder
    • 3 Slaapkamers
    • 2 Aantal badkamers
    • Woonkamer 40 m²
    • 3 Toilet
    • Inkomhal
    • Verwarming "individual"

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

C

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

661 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 3,93% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 636 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    06510 Carros

    Het kantoor Stéphanie BONHOMME beschikt over 3 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    Beroepslicentie nr. CPI95012018000035005 afgeleverd door PARIS ILE DE FRANCE

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com