U heeft geen enkele favoriete advertentie.
Klik op het symbool
in een advertentie om het aan uw lijst toe te voegen.
Nederlands
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot
Wilt u deze vastgoedaanbieding graag bezoeken?
In een rustige buurt, dit huis190 m², gebouwd in 1900, met een perceel oppervlakte van 1200 m² heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een eetkamer en een Ingericht keuken. Verwarming : "individual". andere : openhaard. Honoraria : 6.02.
Deze tekst is een automatische vertaling.
Referentie aanbieding : 8689
Energieprestatieadvies (EPA)
D
Index voor de uitstoot van broeikasgassen
B
De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.
Over de prijs
625 518 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6,02% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 590 000 €
Georisico's
Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr
Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.
24 Place du Marche
56330 Pluvigner
Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd