Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Sérignac-sur-Garonne • 979 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  362 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Sérignac-sur-Garonne
979 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  362 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Sérignac-sur-Garonne
Luxe huizen en villa te koop in Sérignac-sur-Garonne Luxe huizen en villa te koop in Sérignac-sur-Garonne
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  362 m²
979 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit huis362 m², met een perceel oppervlakte van 42241 m² bestaat uit 7 kamers waarvan 3 slaapkamers, 2 badkamers en 1 WC. Dit huis is uitgerust van van een woonkamer 39,05 m² en van een Geen keuken. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 6.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 901104bx

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 7 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer 39,05 m²
    • Niet gemeubeld
    • 2 Aantal badkamers 14,35 m²
    • 3 Slaapkamers
    • Open haard
    • 1 Toilet
    • 1 Aantal doucheruimte

Toegang

    • Alarm

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

C

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

979 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 923 585 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Digital Classifieds France verwerkt uw gegevens om deze door te geven aan de vastgoedprofessional waarmee u contact wilt opnemen om uw verzoek te behandelen. Deze gegevens kunnen worden doorgegeven aan de bedrijven van de Groep AVIV waarvan wij deel uitmaken. Om uw rechten uit te oefenen aangaande uw gegevens (inzage, rectificatie, wissen, bezwaar, portabiliteit en beperking van verwerking), kunt u contact met ons opnemen op dit adres: Digital Classifieds France - 65 Rue Ordener, 75880 Paris Cedex 18, Frankrijk, of klikt u hier. Voor meer informatie, kunt u ook ons algemeen gegevensbeschermingsbeleid.

    10 cours de Verdun

    33000 Bordeaux

    Het kantoor AGENCE MERCURE BORDEAUX beschikt over 49 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com