Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Buzet-sur-Baïse • 1 890 000 €
  • 28  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  686 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Buzet-sur-Baïse
1 890 000 €
  • 28  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  686 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Buzet-sur-Baïse
Luxe huizen en villa te koop in Buzet-sur-Baïse Luxe huizen en villa te koop in Buzet-sur-Baïse
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • 28  Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  686 m²
1 890 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • Prachtig uitzicht
  • Rustig

In een rustige buurt, met een prachtig uitzicht en oost gelegen dit huis686 m², met een perceel oppervlakte van 58634 m² heeft 28 kamers waarvan 5 slaapkamers. Dit huis is voorzien van een woonkamer, een Geen keuken en een zwembad. andere : openhaard, kabeltelevisie. Honoraria : 6.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 901103bx

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie oost
    • 28 Ruimtes
    • Rustig
    • 2 Verdiepingen tellende gebouwen

Ontwikkeling van het pand

    • Woonkamer
    • Open haard
    • 5 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld

Toegang

    • Gehandicaptenvriendelijk

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

D

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

D

Bekijk de details

Ontdek de omgeving
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 890 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 6% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 783 019 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 cours de Verdun

    33000 Bordeaux

    Het kantoor AGENCE MERCURE BORDEAUX beschikt over 48 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com