Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Villa • Hossegor • 1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Villa • Hossegor
1 190 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe stadswoning te koop in Hossegor
Luxe stadswoning te koop in Hossegor Luxe stadswoning te koop in Hossegor
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Villa
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  120 m²
1 190 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad
  • 2 Terras
  • Balkon
  • Jardin
  • 4 Parkeerplaatsen

Op het zuid gelegen dit huis (Villa) 120 m², gebouwd in 1980, met een perceel oppervlakte van 694 m² heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers en 2 WC's. Dit huis (Villa) is voorzien van een woonkamer 43 m², een Open en ingericht keuken, een balkon, een zwembad, een terras, een garage en 2 parkeerplaatsen. Verwarming : "individual". Honoraria : 5.31.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : Villa PINEA

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Oriëntatie zuid
    • 5 Ruimtes
    • Geen overburen
    • Bouwjaar 1980

Ontwikkeling van het pand

    • 1 Balkon
    • 3 Slaapkamers
    • Niet gemeubeld
    • Woonkamer 43 m²
    • 2 Toilet
    • Verwarming "individual"
    • Inkomhal
    • Minstens 1 apart toilet
    • 2 Aantal doucheruimtes

Toegang

    • 2 parkeerplaatsen
    • 1 Garagebox
    • 1 Garage

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

Niet kenbaar gemaakt

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

Niet kenbaar gemaakt

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

1 190 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 5,31% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 1 130 000 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    10 Impasse de la Lande

    40510 Seignosse

    Het kantoor HOSSEGOR VILLAS beschikt over 66 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Wettelijke informatie kantoor

    HOSSEGOR VILLAS, met een kapitaal van 10.000 €

    Zetel: 10 Impasse de la Lande 40510 Seignosse

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com