Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Labenne • 650 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Labenne
650 000 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Labenne
Luxe huizen en villa te koop in Labenne Luxe huizen en villa te koop in Labenne
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  150 m²
650 000 €

Sluit

Aanbevolen

  • Prachtig uitzicht

Met een prachtig uitzicht dit huis150 m², met een perceel oppervlakte van 1060 m² bestaat uit 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 1 WC. Dit huis is uitgerust van van een Geen keuken en van 6 parkeerplaatsen. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 4.7.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 433-0287Y

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 4 Slaapkamers
    • 1 Aantal badkamers
    • 1 Toilet
    • Verwarming tersoonlijk electrisch

Toegang

    • 6 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

650 000 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 620 822 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    76 Ter avenue du General de Gaulle

    40530 Labenne

    Het kantoor Human Immobilier Labenne beschikt over 4 exclusieve vastgoedaanbiedingen

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com