Om optimaal te browsen, adviseren wij u om een andere browser te kiezen

Huis • Pézenas • 633 400 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot

Huis • Pézenas
633 400 €
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
Delen

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Luxe huizen en villa te koop in Pézenas
Luxe huizen en villa te koop in Pézenas Luxe huizen en villa te koop in Pézenas
Alle foto's bekijken

Sorry, het aantal favorieten is beperkt tot 

Sluit

Huis
  • Ruimtes
  •  •  Slaapkamers 
  • •  185 m²
633 400 €

Sluit

Aanbevolen

  • Zwembad

Dit huis185 m², met een perceel oppervlakte van 1774 m² heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers, 1 badkamer en 2 WC's. Dit huis is voorzien van een Geen keuken, een zwembad en 4 parkeerplaatsen. Verwarming : Tersoonlijk electrisch. Honoraria : 4.7.

Deze tekst is een automatische vertaling.

Referentie aanbieding : 311-2017

Pak het plan

Algemene kenmerken

    • Geen overburen
    • 6 Ruimtes

Ontwikkeling van het pand

    • 4 Slaapkamers
    • 1 Aantal doucheruimte
    • 2 Toilet
    • 1 Aantal badkamers
    • Verwarming tersoonlijk electrisch

Toegang

    • 4 parkeerplaatsen

Energielabel

Energieprestatieadvies (EPA)

B

Index voor de uitstoot van broeikasgassen

A

Bekijk de details

Ontdek de omgeving

De eigenaar heeft niet het juiste adres van de woning verstrekt. De genoemde locatie is bij benadering.

Krijg het adres van de woning
Print de kaart van dit vastgoed uit

Over de prijs

633 400 €
Kosten inclusief btw ten laste van de koper : 4,7% van de prijs van het onroerend goed exclusief kosten
Prijs van het onroerend goed exclusief kosten : 604 967 €

Makelaarskosten

Georisico's

Informatie over de risico's waaraan dit pand is blootgesteld is beschikbaar op de website Géorisques https://www.georisques.gouv.fr

Meld deze geclassificeerde

Financiering

  • Duur van onze lening
    De gegevens in deze simulator zijn indicatief en niet contractueel.
  • Deze simulatie is bedoeld ter informatie en is gebaseerd op gemiddelde marktprijzen.
  • Aanvraag van informatie

    Bericht verzonden op

    Zie telefoon

    Door het bovenstaande nummer te gebruiken of op «Contact» te klikken, accepteert u de Algemene Voorwaarden en gaat u akkoord met het gebruik van onze , waarvan u uw toestemming te allen tijde kunt intrekken.

    12 cours Jean Jaures

    34120 Pézenas

    Het kantoor Human Immobilier Pezenas beschikt over 1 exclusieve vastgoedaanbieding

    Wettelijke informatie kantoor

    Zetel: 12 COURS JEAN JAURES 34120 PEZENAS

    Deze advertentie is aan uw favorieten toegevoegd

    © 2026 - BellesDemeures.com